У Раді заперечують проект розриву дипвідносин з РФ

Новини політики

Нардеп прокоментував інформацію, поширену російськими ЗМІ.

Народний депутат і член парламентської фракції БПП Іван Винник не вносив законопроект про розрив дипломатичних відносин України з Російською Федерацією. Про це парламентарій заявив у коментарі агентству Інтерфакс-Україна.

“У прикінцевих положеннях я запропоную комітету звернути увагу на те, що виконавча гілка влади – Кабінет міністрів – зобов’язана буде привести наше законодавство, наші правовідносини і дипломатичні відносини з країною-агресором до практики міжнародного права і його застосування, а саме – розрив дипломатичних відносин і відповідно – розглянути можливість залучення якоїсь третьої сторони для здійснення окремих представницьких функцій України в РФ, яка буде визнана країною-агресором”, – заявив парламентарій.

При цьому він заявив, що відповідна поправка не була ним внесена.

Нагадаємо, російський Коммерсант поширив інформацію, що Верховна Рада наступного тижня може прийняти рішення про розрив дипломатичних відносин з Росією. Газета стверджує, що відповідну поправку в закон про реінтеграцію Донбасу вніс нардеп від Блоку Петра Порошенка Іван Винник.