Свекруха глави НАЗК закрила у себе в квартирі детектива НАБУ

Новини України

Співробітник бюро хотів вручити матері чоловіка Наталії Корчак повістку на допит в ролі свідка.

Свекруха голови Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК) Наталії Корчак увечері 10 листопада закрила в квартирі детектива Національного антикорупційного бюро (НАБУ), який прийшов вручити їй, як свідкові, повістку на допит, передає 112 Україна.

За інформацією НАБУ, жінка висловила бажання бути опитаною на місці і запросила детектива в квартиру.

Після допиту в момент підписання протоколу вона зателефонувала своєму синові (чоловікові голови НАЗК), після чого відмовилася підписувати протокол і замкнула детектива НАБУ в квартирі зсередини і сховала ключ.

Пізніше сама Корчак з чоловіком прибули на місце інциденту. Вона підтвердила, що свекруха дзвонила її чоловікові і розповіла, що дала свідчення, підписала протокол.

“Це людина пенсійного віку, тому вона не завжди поінформована в своїх процесуальних правах”, – зазначила глава НАЗК.

Вона додала, що турбується, чи були дотримані детективами НАБУ всі права свекрухи.

“Я їй запропонувала закрити двері, зараз я приїду, викличу Нацполіцію, журналістів і будемо говорити юридичною мовою. Ми з чоловіком приїхали і приїхав цілий підрозділ з НАБУ, щоб виручати одного детектива (який залишився в квартирі зі свекрухою, – ред.)”, – уточнила Корчак.

У підсумку детектив залишив квартиру, де був замкнений. У НАБУ наголосили, що будуть додатково звертатися до Нацполіції, щоб вони розібралися в ситуації, що виникла.

Раніше повідомлялося, що НАБУ допитало Корчак у справі про купівлю паркомісць і їхнє використання для незадекларованих автомобілів.