Участь у новому освітньому проекті дає студентам можливість поїхати до Німеччини

Новини України

10 листопада у київському Національному університеті харчових технологій дано старт освітньому проекту «Харчові технології 2018» для усіх українських студентів профільних вузів.

Конкурс пройде у два етапи серед активних і цілеспрямованих студентів, які мріють розвивати вітчизняну галузь, хочуть перевірити свої сили і знання, продемонструвати фахівцям ідеї і напрацювання у цій сфері. Ініціатор проекту – благодійний Фонд Бориса Колеснікова – нагородить 30 переможців «Харчових технологій 2018» поїздкою на Міжнародну кондитерську виставку технологій кондитерської промисловості ISM 2018 до Німеччини.

Президент Фонду Борис Колесніков побажав конкурсантам цікавого змагання і гідно представити свої вузи у проекті. За його словами, Фонд і надалі підтримуватиме талановиту молодь, навчальні заклади України. «Завдання Фонду – виховати нове покоління технічно грамотних фахівців в Україні, допомогти їм втілити професійні мрії у життя. За допомогою освітніх конкурсів і поїздок на міжнародні форуми ми задаємо нові стандарти у освіті, готуємо фахівців високого класу для вітчизняних підприємств. Упевнений, що учасники проекту «Харчові технології» вже такими є, їм потрібен тільки зразок і стимул для розвитку української харчової промисловості, економіки нашої країни», – підкреслив Борис Колесніков.

Усім конкурсантам необхідно буде написати мотиваційний лист та розповісти про професійні цілі. За результатами цього етапу будуть відібрані студенти, які у фіналі презентують експертам галузі свої проекти. Зареєструватися у конкурсі можна на сайті благодійного Фонду до 10 грудня включно.

Тридцять переможців «Харчових технологій» у січні 2018 року відвідають Міжнародну кондитерську виставку технологій кондитерської промисловості ISM 2018 у Кельні. Планується, що в ній візьмуть участь близько 1 600 експонентів з 65 країн світу. Українські студенти зможуть ознайомитися з трендами і новинками у виготовленні снеків, шоколаду та випічки, усіх технічних засобів, пройти майстер-класи у фахівців, перейняти досвід старших колег.

Проректор з науково-педагогічної та виховної роботи Національного університету харчових технологій Лариса Арсеньєва зазначила, що для студентів цей проект і поїздка до Німеччини – відмінна мотивація. «Не всім українським фахівцям вдається потрапити на провідну галузеву платформу для бізнесу і комунікацій в Кельні, не кажучи вже про студентів. Завдяки Фонду у них з’явилася така можливість, і я впевнена, вони не втратять шанс проявити себе, відвідати стенди найвідоміших виробників світу, поспілкуватися з їх представниками. У майбутньому це їм обов’язково стане в нагоді», – сказала Лариса Арсеньєва.

Благодійний Фонд Бориса Колеснікова вже дав старт освітнім конкурсам для студентів технічних спеціальностей «Авіатор 2018» і «Архітектор 2018». Усі бажаючі можуть ознайомитися з правилами участі в них і заповнити реєстраційну форму на сайті Фонду. До кінця цього року організація відкриє аналогічні проекти для студентів-аграріїв, залізничників, моряків і програмістів. Переможці цих благодійних ініціатив відправляться на Міжнародні виставки до Японії, Еміратів та Європи.