Львівський військкомат опублікував в Facebook списки тих, хто ухиляється ві

Новини України

В оприлюдненій інформації були вказані особисті дані 15 тисяч осіб.

Львівський обласний військкомат опублікував на своїй сторінці в Facebook списки з 15 тисяч осіб, які ухиляються від проходження строкової служби в ЗСУ, однак пізніше пост видалили.

У розміщених списках були вказані ім’я, по батькові, прізвище та дата народження призовника, а також район або місто, де він проживає. Їм рекомендували з’явитися в районний (міський) комісаріат за місцем перебування на військовому обліку або проживання.

Скріншот повідомлення Львівського обласного військкомату

Офіцер групи по роботі з громадськістю Львівського обласного військового комісаріату Роман Поронюк пояснив ZAXID.NET, що в списки, зокрема, потрапили 50 осіб, які не з’явилися у військкомати на відправку до Збройних сил, ще понад 200, які отримали повістки, однак не прийшли в військкомати.

Поронюк зазначив, що проти них порушено кримінальні справи.

Всі інші – це призовники, яких не вдалося оповістити. За його словами, призовники зобов’язані з’явитися у військкомати в десятиденний термін після оголошення призову, в разі якщо не отримали повістку.

ЗМІ: У Львівській області військкомат провів нічну облаву в монастирі

Нагадаємо, у Львові в ніч на суботу, 4 листопада, біля нічного клубу Парадокс близько 20 військових і кілька поліцейських заблокували провулок і розпочали перевірку документів молодих людей.