Гороскоп

Без категорії

Гороскоп на тиждень з 4 листопада по 10 грудня 2017

Атмосфера цього тижня обіцяє бути гармонійною. Також це гарний час для астрологів. Цей тиждень може надати хороші можливості для творчості і духовного вдосконалення. У другій половині періоду збільшується ймовірність грубих конфліктів. У вихідні, суботу і неділю, атмосфера стане більш напруженою – необхідно бути акуратними в питаннях безпеки.

 Овен

Зміцненню матеріального становища на початку грудня може сприяти зав’язування нових ділових відносин і знайомств, корисних для просування в кар’єрі. Незважаючи на зростаючу впевненість у собі, діяти треба обережно і по можливості таємно, занадто відверто демонстровані цілі можуть спонукати до активності таємних недоброзичливців. Актуальними можуть виявитися придбання чогось пов’язаного з комп’ютерами або іншою технікою.

 Телець

Тільцям в першу декаду грудня потребує більшої уваги до свого тіла. Вам не можна переохолоджуватися, але обережне загартовування не зашкодить. Треба добре харчуватися, але не переїдати. Корисно більше рухатися, але не перенапружуватися фізично. Все має бути в міру і доставляти вам задоволення, а не страждання. Ваше загальне самопочуття в основному залежить від обміну речовин в організмі і душевної рівноваги.

 Близнюки

Робота в цей час обіцяє бути вигідною. Працьовитість, ретельність і практичність у цей період можуть принести щедрі плоди. Втім, дохід може прийти і від партнерських відносин — це гарний час для укладення вигідного контракту або договору. Творчим людям у цей період рекомендується зайнятися вдосконаленням своєї майстерності. Якщо ви давно хотіли зайнятися будівництвом будинку або зробити невеликий ремонт, то не відкладайте справу на потім — зараз найкращий час для того, щоб здійснити ваші плани.

 Рак

Зараз всі ваші помисли і активність можуть бути спрямовані на отримання фінансового благополуччя і придбання необхідних для вашого комфорту речей, переважно великих за розміром і тривалого користування. Можлива покупка прикрас і предметів мистецтва не лише з любові до прекрасного, але щоб виділитися, звернути на себе увагу і задовольнити своє самолюбство. Перешкоди у фінансових справах можуть виникнути до кінця тижня.

 Лев

На початку грудня Левам варто побоюватися застуд, вразлива дихальна система, можливі загострення хронічних хвороб від переохолодження та несприятливих екологічних умов. Травм більше схильні руки. Харчування має бути регулярним, бажано під час прийому їжі читати або розмовляти. Для посилення енергетики сприятливо дивитися на відкритий вогонь. на початку тижня бережіть нервову систему, намагайтеся стримувати негативні імпульси.

 Діва

Це сприятливий період для того, щоб знайти романтичне знайомство, наприклад, під час заміської поїздки, в компанії або за листуванням. В цілому це вдала тиждень для того, щоб знайти нові зв’язки. Зараз у вас є можливість закохатися або зміцнити вже існуючий союз, проте проблеми можуть принести неясність і заплутаність у відносинах. Намагайтеся уникати подвійних, двозначних ситуацій. Займаються творчістю, наукою чи викладанням, в цей час можуть досягти успіхів.

 Ваги

Можлива підвищена активність, спрямована на набуття кращого фінансового становища. Доведеться не тільки багато працювати, але й вникати у все, що відбувається навколо справи. Не виключено, що отримана вчасно інформація допоможе якщо не збагатитися, то уникнути шкоди. Поліпшити доходи можливе лише власною працею, але праця може виявитися марним, якщо він погано організований і не враховуються вимоги реальності. На початку тижня не варто купувати техніку.

 Скорпіон

Якщо є схильність до захворювань серця і органів травлення, то вони можуть нагадати про себе. Загалом тиждень не небезпечна, можливо навіть поліпшення самопочуття, підвищення витривалості. Зміцнення здоров’я та лікування можливо нетрадиційними методами, з використанням народної медицини або психологічних практик. Важливо налаштувати себе на позитив, гарний настрій зробить вашу енергетику непробивною.

 Стрілець

Груднева тиждень сприятлива для тих, хто зайнятий вирішенням житлових питань — зараз у вас може з’явитися шанс поліпшити побутові умови. Також це гарний час для далекої подорожі, вивчення релігії і філософії, занять мистецтвом і наукою. Керівникам у цей період буде простіше знайти контакт з підлеглими. Зараз підходящий період для того, щоб з головою поринути у справи. Ви можете домогтися успіхів на роботі, в тому числі і завдяки сприянню колег і партнерів.

 Козеріг

Сприятливий час для операцій з нерухомістю і занять, пов’язаних з будинками і землею. Наукові дослідження і літературну творчість можуть посприяти збагачення в майбутньому. Набуття майстерності та успіху в мистецтві і художніх ремеслах сприяють планети на початку тижня. Фінансові труднощі можуть бути пов’язані з неуважністю і недбалістю в роботі з документами, рахунками, необачним підписанням договорів. Помилки і прикрі непорозуміння вірогідні в середині тижня.

 Водолій

Правильне харчування і звички піклуватися про своє здоров’я та гігієни допоможуть вам уникнути будь-яких проблем з фізичним тілом. Важливо також дотримувати порядок в побуті і на роботі, дискомфортна або шкідлива для здоров’я обстановка може викликати спочатку психологічні, а потім і фізичні проблеми. Бережіть свій мозок і серцево-судинну систему від перевтоми. Частіше чергуйте розумові навантаження з фізичними.

 Риби

На цьому тижні ви можете закохатися, відновити старі відносини і переконатися, що в основі їх союзу лежать відданість, вірність і дружба. Зараз ви також можете знайти вірних друзів і однодумців, істотно розширити перспективи, пов’язані з партнерством і співпрацею. Це гарний час для тих, чия діяльність пов’язана з наукою і творчістю. Крім того, це вдалий період для публічної діяльності — зараз ви можете звернути на себе увагу.

 

Залишити відповідь