Гороскоп

Без категорії

Гороскоп на тиждень з 19 лютого по 25 лютого.

Овен

На початку тижня настане вдалий час для рішучого позбавлення від шкідливих звичок. Якщо ви давно мріяли покінчити з будь-якої звичкою, яка негативно відбивається на вашому здоров’ї або відносинах з близькими, зробіть це в понеділок або вівторок. Наприклад, це шанс для завзятих курців кинути палити. Протягом цих двох днів замість старих звичок будуть швидко формуватися і закріплюватися нові. В середині тижня утримайтеся від далеких поїздок і знайомств: вас можуть обдурити. В кінці тижня намагайтеся не залишатися на самоті і по можливості уникайте будь-яких стресів, бережіть здоров’я.

Телець

На початку тижня ви можете опинитися в далекій дорозі. В середині тижня вам можуть запропонувати нову роботу. Не поспішайте погоджуватися, подумайте, чи не зашкодить це вашим сімейним відносинам. Наприкінці тижня вам, швидше за все, захочеться самостійності. Заради цього ви будете готові піти на конфлікт з членами сім’ї, батьками та близькими людьми.

БлизнюкиНа початку тижня можете розраховувати на підтримку і заступництво впливової людини. Зараз вам може бути надана підтримка в кар’єрному просуванні, покупці ювелірних прикрас, здачі екзаменаційних завдань або реалізації іншої справи, якому ви присвячуєте багато часу. Тим часом в середині тижня вас може очікувати розчарування. Можливо, це буде пов’язано із завищеними очікуваннями: подарунок долі виявиться не зовсім таким, який ви хотіли отримати. Також в цей час не варто довіряти друзям свої секрети: вас можуть підвести або зруйнувати ваші плани. В кінці тижня намагайтеся не ризикувати своїми грошима і не робити великих покупок.

РакЦе гарний час для планування свого життя на віддалену перспективу. Зараз ви здатні тверезо оцінювати себе і свої можливості, тому ваші плани будуть відрізнятися реалістичністю. В середині тижня особливу увагу рекомендується приділити своєму здоров’ю. Хвороби можуть проявитися непомітно, тому будьте пильні. В кінці тижня краще не заводити нових знайомств і не здійснювати поїздок на особистому транспорті.

ЛевНа початку цього тижня посилюється потреба в спокійному відокремленому способі життя. Якщо у вас є спокійне місце, де вас ніхто не турбуватиме, саме час відправитися туди і осмислити події останніх днів. Головний сенс цього тижня в набутті душевної рівноваги. Внутрішній спокій і впевненість у собі допоможуть вам стабілізувати проблемні сфери вашого життя. Можливо, в середині тижня вам захочеться поміняти свій імідж: наприклад, перефарбувати волосся в яскравий колір або придбати новий одяг. Ефект, який ви справите на оточуючих, навряд чи вас задовольнить, тому ви вирішите повернутися до свого колишнього іміджу. Наприкінці тижня вам доведеться багато сил і часу приділяти сімейним справам і турботам.

ДіваНа початку тижня все складається чудово. Ви будете цілком задоволені собою, своїм зовнішнім виглядом і відносинами з оточуючими. Це сприятливий час для нових знайомств і поїздок. Успішно складаються стосунки зі знайомими, родичами, сусідами (особливо з представниками старшого покоління). Студенти матимуть успіх в освоєнні нових знань, зможуть здати необхідні екзаменаційні завдання та заліки. В середині тижня тримайте свої гроші в надійному місці, оскільки є ризик стати жертвою обману або шахрайства. Наприкінці тижня слід більше уваги приділяти вихованню дітей (якщо вони у вас є). Намагайтеся суворіше контролювати поведінку дитини. У ці дні ви можете дізнатися щось дуже неприємне про їх життя.

Ваги

На початку тижня поліпшується фінансове становище. Отриманих грошей буде цілком достатньо, щоб зробити кілька важливих покупок для сім’ї та будинки. Фінансові витрати, спрямовані на благоустрій житлових умов, зараз вітаються. Ви зможете підійти до покупок грамотно і розумно. В середині тижня до вашого відома можуть дійти чутки, які виставляють вас в невигідному світлі. Найкраще в цій ситуації – не реагувати і не намагатися розбиратися, хто, що і як сказав. В кінці тижня приділіть увагу своєму здоров’ю. Осіння сльота може принести вірусні інфекції та запальні захворювання з підвищенням температури.

СкорпіонНа початку тижня настане сприятливий час для розважальних поїздок, навчання і знайомств. Контакти з людьми будуть доставляти вам задоволення. Не виключено романічна знайомство в дорозі або поїздки на побачення з коханою людиною. У цей період вам буде приходити багато корисної та цікавої інформації. В середині тижня можливе напруга і нерозуміння в сімейних відносинах. Однією з причин цього може стати ваша робота. Наприклад, в сім’ї будуть незадоволені тим, що ви багато часу приділяєте своїх професійних обов’язків і мало уваги надаєте своїм близьким. Якщо з цим питанням не розібратися відразу, то напруга буде збиратися і в кінці тижня виллється у відкритий конфлікт.

СтрілецьНа початку тижня настане сприятливий період для налагодження особистого життя. Якщо ви перебуваєте в шлюбі, ваші відносини з партнером будуть відрізнятися вірністю, стабільністю, а почуття будуть серйозними і міцними. Ви зможете ще раз переконатися в тому, що кохана людина не тільки може говорити про почуття до вас, але і здатний довести свою любов: допомагати вам, проявляти турботу, надавати інші знаки уваги. В середині тижня зірки радять приділити увагу своєму здоров’ю, оскільки зараз можливий розвиток інфекційних запальних процесів. Будьте обачними з ліками, не переплутайте таблетки і не помиліться в дозуванні. В кінці тижня небажано відправлятися в подорожі. Якщо ви відпочиваєте на курорті, утримайтеся в цей період від купання в морі і прогулянок на катері.

КозерігЗірки радять на початку тижня наводити порядок в справах і вносити зміни в свій розпорядок дня. Якщо ви вважаєте, що неефективно витрачаєте свій час і могли б встигати зробити більше, подумайте, що саме слід змінити. Можливо, має сенс по-іншому спланувати час, що приділяється на сон, а також час сніданку, обіду або вечері. Всі ці зміни вам вдасться легко втілити в життя, якщо в понеділок і вівторок ви спробуєте жити за новим графіком. В середині тижня відносини з партнером по шлюбу будуть наповнені особливою ніжністю. Єдине, що може затьмарити їх, так це ваша ревнощі. В кінці тижня не варто домагатися просування в кар’єрі. Можливо, ви докладаєте свої зусилля не в тій сфері життя.

ВодолійНа початку тижня настане сприятливий час для юридичного оформлення будь-яких партнерських відносин. Якщо ви тривалий час живете з коханою людиною в цивільному шлюбі, то зараз саме час зіграти весілля або просто розписатися в загсі. Союз, скріплений у цей день, буде вельми гармонійним. Також в ці дні можна відправитися в подорож разом з партнером по шлюбу. В середині тижня зірки радять обережніше ставитися до своїх грошей, посилити заходи безпеки, оскільки зростає ризик крадіжки. Не варто зараз нікому давати гроші в борг. В кінці тижня бажано відкласти тренування в тренажерному залі і скасувати участь в спортивних змаганнях: занадто великий ризик травматизму.

Риби

У першій половині тижня найкраще виконувати важливі завдання, що вимагають уваги, розважливості і точності. У цей час найлегше виявити посидючість, терплячість, посидючість, точність, виконати всі заплановані справи, діяти за заздалегідь наміченим планом. Звичний підхід до вирішення питань буде найефективнішим. Після середини тижня збільшиться самокритичність, можливості власних дій будуть обмежені. Спілкування з людьми, спільна діяльність, взаємодія з будь-ким буде приносити позитивні емоції.