Госдеп стурбований арештами співробітників НАБУ

Огляд преси

У відомстві зазначили, що дії Генпрокуратури і СБУ можуть негативно вплинути на міжнародну підтримку України.

У Держдепартаменті США заявили, що арешти співробітників Національного антикорупційного бюро України (НАБУ) можуть підірвати міжнародну підтримку, яку вони надають Україні.

“Останні події в Україні, включаючи зрив розслідування справи про корупцію на високому рівні, арешт співробітників НАБУ, захоплення секретних досьє НАБУ викликають стурбованість в зв’язку з сумнівами в прихильності України боротьбі проти корупції”, – йдеться в заяві відомства.

У Держдепі наголосили, що дії Генпрокуратури і СБУ можуть негативно позначитися на міжнародній підтримці України.

“Ці дії, як видається, є частиною зусиль із підриву незалежних антикорупційних інституцій, яким Сполучені Штати та інші надали підтримку. Вони підривають суспільну довіру і ризикують підірвати міжнародну підтримку України”, – зазначили у відомстві.

Нагадаємо, раніше в НАБУ повідомили, що співробітники Генпрокуратури і СБУ незаконно втрутилися в спецоперацію бюро, спрямовану на виявлення учасників організованого злочинного угруповання у Державній міграційній службі. В результаті дій силовиків всі операції бюро з агентами під прикриттям були припинені.Луценко: Таємних агентів НАБУ набрали незаконно