Луценко розповів подробиці затримання Дангадзе

Новини України

Правоохоронці ще 2 грудня намагалися затримати соратника Саакашвілі у Львові.

Соратник лідера партії Рух нових сил Михайла Саакашвілі Северіон Дангадзе був затриманий під час спроби залишити територію України біля міста Лубни. Про це заявив генеральний прокурор України Юрій Луценко на брифінгу у вівторок, 5 грудня.

“Було встановлено, що він на авто своєї знайомої намагається залишити Україну, рухаючись на великій швидкості з Києва в бік Росії. На пості поліції біля м.Лубни він був затриманий співробітниками прокуратури, а пізніше і співробітниками СБУ”, – сказав Луценко.
Генпрокурор повідомив, що після затримання Дангадзе допитали і пред’явили першу підозру.
“Сьогодні буде пред’явлено другу. Всі підозри зводяться до ст.110 Кримінального кодексу – держзрада, і ст.256 (сприяння учасникам злочинних організацій та приховування їхньої злочинної діяльності)”, – додав генпрокурор.
Луценко також поінформував, що під час обшуків на квартирах, де проживав Дангадзе, було виявлено безліч матеріалів, а також паспорт громадянина України Саакашвілі.
За словами Луценка, ще 2 грудня правоохоронці у Львові намагалися затримати Дангадзе, однак він втік на стоянці супермаркету.
Нагадаємо, Дангадзе заарештували 4 грудня.