Порошенко про ухвалення бюджету: Такого давно не було

Новини політики

Президент відреагував на ухвалення державного бюджету України на 2018 рік.

Президент України Петро Порошенко позитивно відреагував на ухвалення Верховною Радою державного бюджету на 2018 рік. Про це він написав на своїй сторінці в Facebook в ніч на 8 грудня.

“Такого давно не було. До тридцять першого ще 24 дні, а Верховна Рада вже і бюджет проголосувала”, – зазначив глава держави.

Порошенко також повідомив, що наступного року на будівництво та ремонт доріг у країні передбачили 40 мільярдів гривень.

“Децентралізація і далі буде збільшувати фінансову основу місцевих громад. Стартує президентська ініціатива реанімації сільської медицини, в амбулаторії, ФАПи, швидкісний Інтернет інвестуємо п’ять мільярдів”, – написав президент.

Глава держави також відзначив підвищення мінімальної заробітної плати 2018 року. На його думку, це “детінізує зайнятість, і, як і цього року, підтягне реальну середню зарплату”.

“На армію передбачено 86 мільярдів гривень, що майже на 25% більше, ніж цього року. П’яту частину бюджету буде використано на озброєння і військову техніку, що на 34% більше, ніж цього року”, – додав Порошенко.

Рада ухвалила медреформу. Головні зміни

Як повідомляв Корреспондент.net, увечері 7 грудня Верховна Рада у другому читанні і в цілому підтримала державний бюджет України на 2018 рік.