Рада внесла зміни до Податкового кодексу

Новини України

Рішення підтримали 252 нардепи.

Верховна Рада України внесла зміни до Податкового кодексу України. Про це в четвер, 7 грудня, повідомляє РБК-Україна.

Відповідне рішення підтримали 252 нардепи.

Так, був прийнятий закон Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень 2018 року. Закон передбачає індексацію ставок податків, встановлених в абсолютних значеннях, а саме: збільшення ставок екологічного податку з урахуванням індексу споживчих цін на 11,2%; збільшення ставок рентної плати за користування надрами в цілях, не пов’язаних з видобуванням корисних копалин тощо.

Також законом передбачено поступове (до 2025 року) підвищення специфічних ставок акцизного податку на тютюнові вироби та мінімального акцизного податкового зобов’язання зі сплати акцизного податку з тютюнових виробів. А саме в 2018 році – на прогнозний індекс споживчих цін 11,2% і додатково на 16,7% (тобто з урахуванням попередньої індексації в середньому на 29,7%), а в наступні роки – на 20% до рівня, еквівалентного 90 євро за 1000 штук. Закон прийнято з урахуванням техніко-юридичних правок.

Нагадаємо, раніше Верховна Рада ухвалила постанову № 7172 про фінансове забезпечення діяльності народних депутатів України, а також дала добро на фінансування кримських телеканалів.