Російським паралімпійцям заборонили писати про РФ в соцмережах

Новини спорту

В Іграх дозволили брати участь 34 спортсменам.

Російським спортсменам, які будуть виступати на Паралімпійських іграх в Пхенчхані, заборонили писати про своє громадянство в соцмережах. Про це розповіла старший тренер паралімпійської збірної Росії з лижних гонок та біатлону Ірина Громова, повідомляє РБК.

За її словами, умовою Міжнародного паралімпійського комітету стала заборона спортсменам з Росії згадувати в соціальних мережах про своє громадянство.

“Кожен спортсмен підписав пам’ятку”, – сказала Громова.

Тренер також повідомила, що паралімпійцям заборонено використовувати російський прапор, а також критикувати це рішення Міжнародного паралімпійського комітету.

Збірна Росії пропустила Паралімпіаду в Ріо-де-Жанейро, а оскільки досі не відновлена ​​в правах, національний паралімпійський комітет де-юре не може поїхати і в Корею. При цьому 34 спортсменам дозволили брати участь в Іграх за підсумками кваліфікаційних змагань в канадському Канморі, але лише під прапором МПК.

Нагадаємо, 7 серпня Міжнародний паралімпійський комітет оголосив про рішення усунути збірну Росії від Паралімпіади в Ріо-де-Жанейро через допінговий скандал.