Луценко: Публічне зведення рахунків з НАБУ – помилка

Новини України

Генпрокурор вважає правильним вирішувати проблеми за столом переговорів.

Генеральний прокурор України Юрій Луценко заявив, що під час спілкування з директором Національного антикорупційного бюро України (НАБУ) Артемом Ситником вони досягли розуміння хибності публічного зведення рахунків, повідомляє ТСН.

“Ми зустрілися з паном Ситником буквально на днях. Після його повернення з США ми обговорили ситуацію і спільно дійшли того, що було помилкою публічно зводити рахунки. Заяви НАБУ, що їм перешкоджають, інші речі, в тому числі, з мого боку, дійсно не розуміють ні українці, ні за кордоном”, – зазначив Луценко в інтерв’ю українським телеканалам ввечері 26 грудня.

Генпрокурор наголосив, що “навіть якщо хтось з нас має рацію, це все одно завдає удар по всій правоохоронній системі”.

“Тому я відразу пропонував і зараз стою на цьому – потрібно за столом обговорювати проблеми і робити реальні кроки на зустріч один одному”, – вказав він.

Нагадаємо, раніше НАБУ звинуватило співробітників Генпрокуратури і СБУ у втручанні в спецоперацію бюро в Державній міграційній службі. В результаті дій силовиків всі операції бюро з агентами під прикриттям були припинені.

Пізніше Луценко заявив, що всі агенти НАБУ, які працюють під прикриттям, набрані з порушенням закону і використовують контрабандну техніку в своїй роботі.Корреспондент.net
розбирався в деталях конфлікту двох відомств.