Двоє одеситів намагалися вивезти до Польщі сигарет на 25 тисяч євро

Новини України

Чоловіків затримали в аеропорту Варшави.

Співробітники Державної податкової адміністрації Польщі (KAS) запобігли спробі незаконного ввезення до Польщі майже 100 тисяч контрабандних сигарет. Тютюнові вироби знайшли в багажі двох одеситів в аеропорту Шопена у Варшаві, повідомляє Польське радіо.

“Спочатку вони планували наступний переліт до Мілана. Однак змінили думку і вирішили закінчити подорож в Польщі, сподіваючись на меншу пильність польських співробітників під час нічної зміни”, – повідомляє ЗМІ.

Українців перевірили, коли вони йшли коридором для тих, хто не має речей для обов’язкового декларування. Виявилося, що в їхньому багажі є тільки коробки сигарет з українськими акцизними марками орієнтовною вартістю 25 тисяч євро.

“Досвід співробітників підказує, що мандрівники-контрабандисти – це, ймовірно, члени організованого злочинного угруповання, яке намагається перевозити нелегальні тютюнові вироби з України в країни Західної Європи”, – повідомила прес-секретар Палати податкової адміністрації у Варшаві Анна Щепанська.

Раніше в пункті пропуску Ужгород затримали грузина з дипломатичним паспортом, який намагався провезти через кордон велику партію контрабандних сигарет.

Залишити відповідь