ОБСЄ схвалює обмін полоненими на Донбасі

Новини політики

В ОБСЄ закликають до повного припинення вогню на сході України.

Голова ОБСЄ, глава МЗС Австрії Карін Кнайсль і генеральний секретар ОБСЄ Томас Гремінгер схвалюють обмін полоненими на Донбасі і закликають до повного припинення вогню, повідомляє прес-служба організації.

“Можливість повернутися додому до Нового року і православного Різдва такій великій кількості людей, яких утримували сторони конфлікту, стало радісним розвитком подій. Здійснений обмін – це не тільки гуманітарний жест, а й цінний крок у бік побудови довіри. Ми закликаємо сторони продовжити спроби поліпшення життя людей, порушених конфліктом”, – заявила Кнайсль.

Гремінгер зазначив, що такі акції зможуть принести значні й відчутні результати.

“Цей прогрес став можливим завдяки старанній роботі контактної групи і демонструє важливість цього формату. Важливо, щоб сторони продовжили співпрацю з тристоронньою контактною групою для досягнення стійкого миру”, – сказав він.

Керівництво ОБСЄ також вкотре закликало сторони конфлікту дотримуватися мінських домовленостей.

Зустріч звільнених із полону українців: онлайн

Нагадаємо, в середу, 27 грудня, на Донбасі завершився процес обміну полоненими. Українській стороні передали 73 заручники, які перебували в полоні на непідконтрольних територіях Донбасу. У свою чергу, Україна передала на Донбас 233 людини.

Залишити відповідь