Порошенко подякував Меркель і Макрону за допомогу у звільненні полонених

Новини політики

Президент також відзначив участь посла Франції і представника посольства Німеччини у зустрічі звільнених українців.

Президент України Петро Порошенко висловив подяку канцлеру Німеччини Ангелі Меркель і президенту Франції Еммануелю Макрона за допомогу у звільненні українських заручників, повідомляє прес-служба глави держави в ніч на 28 грудня.

“Окремо хотів би подякувати нашим партнерам з нормандського формату – Францію і Німеччину. Канцлера Німеччини Ангелу Меркель, яка, коли, здавалося, обмін зірвався, робила все можливе, щоб сьогоднішній день став можливим. Президенту Франції Еммануелю Макрону, який своїми рішучими діями і в складі нормандського формату, й окремо робив усе можливе, щоб повернути українців додому, як це передбачено мінських угодами”, – зазначив Порошенко в Харкові під час зустрічі звільнених українців, які перебували в полоні на непідконтрольних територіях Донбасу.

Також президент зазначив участь посла Франції і представника посольства Німеччини у зустрічі звільнених українців.

Зустріч звільнених з полону українців: онлайн

Нагадаємо, в середу, 27 грудня, на Донбасі завершився процес обміну полоненими. Українській стороні передали 73 заручники, які перебували в полоні на непідконтрольних територіях Донбасу. У свою чергу, Україна передала на Донбас 233 людини.

Залишити відповідь