Україна увійшла в агентство з відновлюваних джерел енергії

Новини України

Петро Порошенко підписав закон Про приєднання України до статуту Міжнародного агентства з відновлюваних джерел енергії.

Президент України Петро Порошенко підписав закон Про приєднання України до статуту Міжнародного агентства з відновлюваних джерел енергії (IRENA). Про це в середу, 27 грудня, повідомляє прес-служба глави держави.

“Реалізація закону дозволить нашій державі використовувати світовий досвід в галузі відновлюваних джерел енергії, розширить можливості залучення найкращих знань і передових технологій у цій сфері, а також ефективних фінансових механізмів реалізації відповідних проектів”, – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що участь України в IRENA буде сприяти доступу країни до пільгових кредитів і отримання рекомендацій щодо вдосконалення законодавства в галузі відновлюваної енергетики.

Крім цього, приєднання до статуту буде сприяти зменшенню залежності економіки України від імпорту традиційних енергоносіїв та підвищення ефективності споживання паливно-енергетичних ресурсів.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Україна і Литва співпрацюватимуть в сфері енергоефективності, енергозберігаючих технологій та міграції.