Новий прем’єр Польщі: Варшава підтримує Київ

Огляд преси

Моравецький і Гройсман поговорили телефоном.

Варшава має намір продовжувати підтримувати євроатлантичні прагнення України. Про це заявив новий прем’єр-міністр Польщі Матеуш Моравецький, повідомляє PAP.

За словами прес-секретаря польського уряду Йоанни Копцинської, під час телефонної розмови прем’єр-міністр України Володимир Гройсман привітав Моравецького з вступом на посаду глави уряду.

Співрозмовники підтвердили важливість поглиблення двосторонньої співпраці в сферах економіки, безпеки, культури і місцевого самоврядування. “Прем’єр-міністр (Польщі, – ред.) підтвердив, що Польща підтримує євроатлантичні прагнення України і має намір продовжувати підтримку в цій сфері”, – сказала прес-секретар польського уряду.

Ми підтвердили взаємну налаштованість на діалог і стратегічне партнерство з багатьох питань – від економіки і енергетичного майбутнього до формування порядку денного роботи Варшави як непостійного члена Ради безпеки ООН в наступні два роки. Запросив колегу відвідати Київ у зручний час”, – написав у свою чергу Гройсман після розмови на своїй сторінці у Facebook.

Раніше повідомлялося, що Моравецький вважає небезпечним будівництво російського газопроводу Північний потік-2.

Залишити відповідь