Волкер: Росіяни знають, що вони є в Україні

Новини України

Американський дипломат заявив про суперечність в словах представників Росії.

Спеціальний представник Держдепу США щодо України Курт Волкер назвав “одвічним парадоксом” те, що російська влада прямо обговорює, що поставки американської зброї для ЗСУ “підвищать ціну конфлікту на Донбасі для Росії”, і при цьому говорять, що “їх там немає”.

Про це він сказав в інтерв’ю російській радіостанції Эхо Москвы.

“Звичайно, це протиріччя. І росіяни, звичайно ж, знають, що вони є в Україні. І вони знають, що вони роблять”, – заявив Волкер.

За словами дипломата, за наявності “доброї волі з обох сторін” і за допомогою миротворців Мінські угоди можна було б виконати, аж до закріплення в Конституції “особливого статусу” нині окупованої частини Донбасу.

“Основи тут такі: припинення вогню, відведення важких озброєнь, доступ спостерігачів на територію і їхній захист, проведення місцевих виборів, амністія, спеціальний статус для цієї частини України, який потім визнається Конституцією. Це все можна досягти і здійснити”, – вважає він.

Волкер вважає, що “вікно можливостей” для врегулювання відкривають також вибори президента в Росії, “коли це, можливо, в інтересах РФ вирішити, нарешті, питання щодо Донбасу”.

Як повідомляв Кореспондент.net, раніше Курт Волкер заявив, що санкції проти Росії повинні зберігатися, тому що 2017 рік, що минає, став найбільш кровопролитним з початку конфлікту на Донбасі.

У МЗС України похвалили роботу Волкера із Сурковим

Залишити відповідь