ОБСЄ зафіксувала на Донбасі 75 вибухів за добу

Новини України

Спостерігачі ОБСЄ зафіксували 70 вибухів в Донецькій області та 5 – у Луганській.

Спостережна місія ОБСЄ зафіксувала 75 вибухів в зоні АТО за період з 27 грудня по 28 грудня, йдеться в звіті організації.

“У Донецькій області СММ констатувала збільшення кількості порушень режиму припинення вогню, якщо порівнювати з попереднім звітним періодом, зафіксувавши, зокрема, більшу кількість вибухів (приблизно 70 проти 10 відповідно)”, – зазначили в ОБСЄ.

Увечері 27 грудня в підконтрольному урядові Світлодарську спостерігачі чули 11 вибухів невизначеного походження і приблизно 20 черг і пострілів з великокаліберного кулемета і стрілецької зброї.

“У Луганській області СММ констатувала збільшення кількості порушень режиму припинення вогню, якщо порівнювати з попереднім звітним періодом (зафіксувавши п’ять вибухів проти одного відповідно)”, – повідомили спостерігачі.

Місія ОБСЄ зафіксувала бойові броньовані машини в зоні безпеки. 27 грудня в підконтрольних уряду районах СММ виявила дві броньовані машини (типу БТР) і три розвідувальні машини (БРДМ-2) біля смт Талаківка, а також, ймовірно, дві броньовані машини типу БТР неподалік від с. Павлопіль.

У Донецькій області зростає кількість порушень тиші

Нагадаємо, раніше безпілотник ОБСЄ зафіксував 56 танків недалеко від Луганська.

Залишити відповідь