Гройсман побажав українцям мирного неба і достатку

Новини політики

Прем’єр привітав українців з Новим роком.

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман привітав громадян країни з Новим роком.

Глава уряду пообіцяв, що в новому році Кабінет міністрів продовжуватиме важливі перетворення в соціальній та економічній сферах та подякував українцям за віру в потенціал і успішне майбутнє країни.

“Спасибі всім громадянам, які своїми працею і талантом, активністю і цілеспрямованістю змінюють нашу країну, вірять в її потенціал і успішний завтрашній день! Особливу подяку висловлюю нашим бійцям, які захищають Батьківщину від зовнішньої агресії”, – зазначив Гройсман в новорічному привітанні.

Прем’єр підбив підсумки діяльності Кабміну за 2017 рік і згадав його досягнення.

“У новому році ми продовжимо важливі і глибинні перетворення в соціальній, економічній та інших сферах. Наше завдання – зробити так, щоб економічний прогрес призводив до поліпшення життя українців”, – заявив глава уряду.

Гройсман побажав українцям вдалого року і мирного неба.

“Нехай в українських оселях завжди панує тепло і затишок, а серця переповнюються тільки світлими і яскравими почуттями! Міцного здоров’я, матеріального благополуччя і мирного неба над усією Україною!” – заявив прем’єр.

Клімкін назвав досягнення України в 2017 році

Нагадаємо, президент Петро Порошенко побажав усім громадянам України й українцям усього світу миру, щастя і благополуччя.

Залишити відповідь