В Україні почав діяти Дорожній фонд

Новини України

Відтепер Укравтодор буде відповідати лише за 50 тисяч км доріг, інші передадуть на баланс областей.

Міністр інфраструктури Володимир Омелян повідомив у Facebook, що з 1 січня в Україні почав роботу Державний дорожній фонд.

“З 1 січня починає свою роботу Дорожній фонд. Вперше автодорожня галузь отримає гарантоване державою фінансування. У цьому році – це майже 33 мільярди гривень плюс окреме додаткове фінансування низки ключових магістралей більш ніж на 14 мільярдів гривень”, – написав Омелян.

За його словами, з нового року Укравтодор буде відповідати лише за 50 тисяч кілометрів автомобільних доріг, решта 120 тисяч передаються на баланс областей з гарантованим фінансування держави з Дорожнього фонду в обсязі 35% від його надходжень.

“Тепер кожен має право і повинен вимагати від влади якісних доріг, а не кивати розчаровано на Київ”, – наголосив міністр.

В Україні будують дороги з гарантією на п’ять років – Омелян

Нагадаємо, Верховна Рада схвалила створення Дорожнього фонду в листопаді 2016 року.

Згідно з документом, 60% коштів фонду спрямовуватимуться на будівництво, реконструкцію, ремонт та утримання автодоріг загального користування державного значення. 35% – на дороги місцевого значення, 5% – на фінансування безпеки дорожнього руху.

Залишити відповідь