Колишнього нареченого убитої юристки Ноздровської затримали для допиту

Новини України

Поліція кваліфікувала вбивство жінки як умисне і відкрила кримінальне провадження.

Поліція допитує колишнього нареченого правозахисниці Ірини Ноздровської Віталія Сергєєва, повідомив Громадському його батько.

Нагадаємо, 1 січня правоохоронці знайшли тіло Ноздровської в ​​одній з річок в Київській області.

Раніше в прес-службі МВС повідомили, що вбивство юристки поліція кваліфікувала як умисне і відкрила кримінальне провадження.

Віктор Сергєєв розповів, що підставою для підозри став запис з камери спостереження, на якому вони з сином виходять зі свого будинку в Києві о 21.00, 29 грудня. Саме в цей день зникла Ірина.

За словами батька, поліція вважає, що підставою для злочину могло стати нерозділене кохання, оскільки Ірина з Віталієм раніше розійшлися.

Правоохоронці також вилучили спільне авто Сергєєвих (оформлене на батька) і забрали на експертизу.

Віктор Сергєєв стверджує, що у вечір зникнення Ірини Віталій був удома, а останні три дні провів з її батьками.

Пізніше Громадське уточнило, що Віктор Сергєєв відмовився давати свідчення у справі про вбивство Ноздровської. Він також наголосив, що його допитували як свідка, а не як підозрюваного.

Зазначимо, 30 грудня Вишгородське управління поліції оголосило Ноздровську в розшук. За словами її матері, Ірина зникла 29 грудня, поїхавши на роботу, з якої не повернулася.

Правозахисниця кілька років займалася справою про загибель своєї сестри, яку в селі Демидів 30 вересня 2015 року на смерть збив племінник глави суду Вишгородського району Дмитро Россошанський. Як стверджували родичі жінки, вона постійно отримувала від Россошанського погрози.

Залишити відповідь