МЗС: Вбивство Ноздровської – тест для України

Новини України

Клімкін прокоментував вбивство адвоката.

Розслідування вбивства адвоката Ірини Ноздровської є тестом для всієї держави. Про це написав глава Міністерства закордонних справ Павло Клікін в Twitter.

“Вбивство Ірини Ноздровської – виклик для держави і тест для суспільства на здатність захистити жінок-активісток, справедливість взагалі і здатність її забезпечити”, – написав Клімкін.

Міністр вважає, що незважаючи на те, що в Україні покращилася ситуація з жіночими правами, проблема насильства в сім’ї, а також в суспільстві залишається досить гострою.

Словом року в багатьох словниках став фемінізм.У нас стало краще з жін.конгресами,але не з домашнім насильством і роллю жінок в політиці.Вбивство І.Ноздровської-виклик д/держави та тест д/сусп-ва на здатність захист жінок-активісток,справедливість взагалі і спроможність її забезп

— Pavlo Klimkin (@PavloKlimkin) 2 января 2018 г.

Як повідомлялося, в Київській області в одній з річок правоохоронці знайшли тіло зниклої правозахисниці Ірини Ноздровської.

У Києві біля будівлі обласного Управління Нацполіції відбувся мітинг, на якому активісти закликали розібратися з убивством правозахисниці. Під час акції протесту активісти намагалися побити главу управління Дмитра Ценова.

Залишити відповідь