Гепатит у Миколаєві: госпіталізовано 37 осіб

Новини України

Загалом було зафіксовано чотири вогнища захворювання.

У Миколаєві за останні кілька днів зареєстровано 37 випадків захворювання на гепатит А, у тому числі й у шести дітей. Про це повідомляє місцеве видання Свідок.інфо в середу, 3 січня.

За словами головного санлікаря області Олександра Ігнатенка, згідно з низкою висновків причиною захворювання стала вода з пунктів розливу. Загалом було зафіксовано чотири вогнища захворювання.
“Після додаткового опитування хворих ми зупинилися на тому, що це вода з пунктів розливу. Після нанесення вогнищ появи захворювання на карту ми побачили, що в основному задіяні район Сухого Фонтану, Центрального ринку, Ліски та Намив”, – заявив він.
У Держспоживслужбі почали перевірку семи місць, де хворі на гепатит жителі Миколаєва брали воду, звідти були взяті зразки рідини.
У свою чергу, радник голови Миколаївської ОДА Євген Шевченко заявив, що спалах гепатиту є “сезонним підвищенням захворюваності”.
“Мушу констатувати, що зараз ми маємо сезонне підвищення захворюваності на вірусний гепатит А. Адже в минулі роки ми також мали сезонні спалахи захворюваності. У 2016 році захворіло 58 осіб, з них діти – 35. У 2017 році захворіло 43 людини, з них 12 дітей”, – повідомив він.
Раніше в Харківській області на вірусний гепатит А захворіли 29 осіб, з них 14 – діти.

Залишити відповідь