Завтра в Україні триватимуть дощі з мокрим снігом

Новини України

Опади очікуються по всій території країни.

У Києві в четвер, 4 січня, очікуються опади у вигляді дощу, вітер південно-східний, 5-10 м/с, температура вночі в межах +3, вдень близько +5 градусів. Про це повідомляє Укргідрометцентр.

Синоптики прогнозують на заході хмарну погоду, вночі дощ з мокрим снігом, вдень невеликий дощ з мокрим снігом, вітер південно-східний, 5-10 м/с. Температура повітря вночі та вдень 0… +6 градусів.

Схожа погода очікується і на півночі України. Тут буде хмарно, невеликий дощ, у Чернігівській і Сумській областях з мокрим снігом, вітер південно-східний, 5-10 м/с. Температура повітря вночі та вдень +1 … +6 градусів.

У центрі України хмарно, вночі невеликий дощ, вдень дощ, вітер південно-східний, 5-10 м/с. Температура повітря вночі та вдень 0… +6 градусів.

На сході України хмарно, невеликий дощ, вітер південно-східний, 5-10 м/с. Температура повітря вночі +2 …-3 градуси, вдень 0… +5 градусів.

На півдні України хмарно, невеликий дощ, вітер південно-східний, 5-10 м/с. Температура повітря вночі 0… +6 градусів, вдень +4 … +9 градусів.

Нагадаємо, в ДСНС попередили, що через рясні снігопади в Карпатах на високогір’ї Івано-Франківської та Закарпатської областей очікується значна лавинна небезпека.

Залишити відповідь