Мін’юст звільнив чиновника, який на співбесіді питав про Бандеру

Новини України

Жукровський на співбесідах вимагав від кандидатів знати, коли народився Степан Бандера і коли була прийнята перша Конституція

Міністерство юстиції звільнило начальника головного територіального управління юстиції в Львівській області Ярослава Жукровського за перевищення службових повноважень. Про це повідомляється на офіційному сайті Мін’юсту.

Чиновник став відомий тим, що вимагав на співбесідах, щоб майбутні співробітники співали повстанську пісню, а також називали дату народження Степана Бандери.

“За останні два роки пісня Лента за лентою стала гімном львівської юстиції. Торік під час святкування Дня вишиванки ми її разом виконували. На співбесіді більшість її не співає, а говорить. Чому я так роблю? Тому державний службовець нового формату повинен знати не тільки закони, але й бути патріотом”, – розповідав Жукровський в інтерв’ю газеті Високий замок.

За його словами, крім виконання пісні вимагає від кандидатів знати, коли народився Степан Бандера і коли була прийнята перша Конституція Пилипа Орлика.

У підсумку, дисциплінарна комісія Мін’юсту встановила, що при виданні наказів Жукровський порушив вимоги Конституції України і низки законів.

У Мін’юсті зазначають, що Жукровському повідомили про дату і час засідання дисциплінарної комісії, але він не прийшов і не надав жодних пояснень комісії.

На підставі висновку дисциплінарної комісії Мін’юст 28 грудня видав наказ про звільнення Жукровського.

Нагадаємо, в Києві 1 січня відбувся смолоскипний марш на честь дня народження Степана Бандери.

Залишити відповідь