Убивство Ноздровської: поліція назвала причини

Новини України

Утоплення – найменш імовірна причина смерті юристки.

Знайдена мертвою правозахисниця Ірина Ноздровська, за попередніми даними експертизи її тіла, померла насильницькою смертю. Остаточно причина її загибелі буде встановлена пізніше. Про це в коментарі LIGA.net повідомив речник поліції Київської області Микола Жукович.

За його словами, наявні дані судмедекспертизи дозволяють виключити версію про зґвалтування юристки. “На її тілі знайшли колото-різані рани, на шиї і на підборідді. Тобто мова йде про насильницьку смерть”, – заявив Жукович.
Як зазначив чиновник, остаточних результатів експертизи поки що немає, проте попередньо можна сказати, що утоплення – найменш імовірна причина смерті Ноздровської.
Також Жукович спростував чутки про те, що екс-глава Вишгородської райсуду Сергій Купрієнко – дядько Дмитра Россошанського, засудженого за ДТП 2015 року, у якому загинула сестра Ноздровської – нібито виїхав з родиною до Росії. “Ніхто нікуди не тікав і не виїжджав, принаймні (станом) на вчорашній вечір”, – наголосив він.
Спікер облполіції додав, що всі особи з кола знайомих Ноздровської, яких зараз опитує поліція, Україну не залишали.
Нагадаємо, 1 січня в Київській області в одній з річок правоохоронці знайшли тіло зниклої правозахисниці Ірини Ноздровської.
Хід розслідування за фактом вбивства адвоката Ірини Ноздровської взятий на особливий контроль прокуратурою Київської області.

Залишити відповідь