Адвокат дочки Ноздровської не впевнений у вині підозрюваного

Новини України

Представники потерпілих сумніваються в причетності Юрія Россошанського до вбивства правозахисниці.

Адвокат дочки Ірини Ноздровської Олександр Панченко заявив, що сумнівається у вині Юрія Россошанського, якого підозрюють у вбивстві правозахисниці. Про це він розповів журналістам після засідання суду, повідомляє УНІАН.

Нагадаємо, 9 січня суд ухвалив рішення заарештувати Юрія Россошанського на два місяці без права внесення застави.

Если нам не предоставят материалы следствия, а дадут какую”>”Я хочу побачити судово-медичну експертизу, яким був характер тілесних ушкоджень, механізми їх завдання, що призвело до смерті і звірити ці дані з матеріалами, озвученими сьогодні в суді. Якщо нам не нададуть матеріали слідства, а дадуть якусь відписку, ми будемо готувати оскарження і думати, що слідство щось приховує. А в цьому випадку воно може приховувати одне – іншу особу, причетну до вбивства”, – заявив Панченко.

Адвокат вказав, що сумнівається в тому, що Россошанський був вбивцею і діяв самостійно.

“Мені б дуже було цікаво подивитися, як Россошанський в 64 роки несе півтора кілометри тіло жінки, спокійно закинувши його на плече”, – зазначив Панченко.

“Як представники потерпілих, ми повинні підтримувати державне обвинувачення, просити покарання для підозрюваного. Але як можна просити покарати людину, якщо ми не впевнені, що він має відношення до вбивства”, – акцентував адвокат.

Якповідомляв Кореспондент.net,тілоІриниНоздровськоїзнайшли1 січня в однійзрічоквКиївськійобласті.

За фактомумисноговбивствабуловідкритокримінальне провадження.Підозрюваногоу скоєнні злочинуполіціязатримала8 січня.Ним виявивсяЮрійРоссошанський,батькочоловіка,якийна смертьзбивсеструІриниіпротиякогопокійнавеласправу.

СталивідомідеталівбивстваНоздровської

Залишити відповідь