МОК скоротив кількість допущених на Олімпіаду спортсменів з Росії

Новини спорту

Більш як 80% росіян з попереднього списку не брали участь в Олімпійських іграх в Сочі, тобто це “нове покоління” спортсменів. У спортсменів з пулу брали допінг-проби частіше, ніж у спортсменів інших країн.

Міжнародний олімпійський комітет (МОК) скоротив кількість російських спортсменів, яких можуть допустити до зимової Олімпіади в південнокорейському Пхенчхані, більш ніж на 100 осіб. Про це повідомляється на сайті МОК.

“На сьогоднішній день первісний пул попередньої реєстрації, що складається з 500 спортсменів, був зменшений групою МОК, що відповідає за запрошення спортсменів, на 111 осіб”, – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що жодного спортсмена, усунутого від Олімпіад комісією МОК внаслідок порушення антидопінгових правил, в списку немає, хоча поки багато хто з них очікують рішень Міжнародного спортивного суду за апеляціями в зв’язку з усуненням.

Більш як 80% спортсменів з попереднього списку не брали участь в іграх в Сочі, тобто це “нове покоління” спортсменів, зазначає МОК. У спортсменів з пулу брали допінг-проби частіше, ніж у спортсменів інших країн.

Поки неможливо передбачити, хто з пулу потрапить на ігри, список попередній, кваліфікація триває, група МОК обере з цього списку спортсменів, яких запросить на Олімпіаду, пізніше.

Крім того, група не рекомендувала МОК запрошувати на Олімпіаду 51 тренера і 10 медичних працівників, які займалися з усунутими спортсменами.

Як повідомляв Кореспондент.net, МОК оприлюднить повний список спортсменів Росії, які зможуть взяти участь в Олімпіаді-2018 в корейському Пхенчхані, не пізніше 28 січня.

Російських хакерів запідозрили в підготовці атак до Олімпіади