Рятувальники закликають українців не виходити на замерзлі водойми

Новини України

Через температурні коливання лід на більшості водойм України зараз дуже ненадійний. Рятувальники звертаються до українців із закликом не ризикувати своїм життям і життями навколишніх.

Державна служба з надзвичайних ситуацій України закликає українців не виходити на замерзлі водойми. Про це в четвер, 1 лютого, повідомляє прес-служба ДСНС.

Рятувальники заявляють, що лід зараз дуже тонкий і ненадійний.

“У зв’язку з частими перепадами температурних показників товщина льоду на українських водоймах поки занадто тонка і ненадійна, тому виникає висока ймовірність нещасних випадків, заручниками яких можуть стати як рибалки, так і випадкові пересічні громадяни”, – зазначають рятувальники.

У всіх регіонах України рятувальники щодня відправляються до замерзлих річок і озер з профілактичними бесідами, спілкуються з населенням щодо дотримання правил безпеки, щоб уникнути травматизму і загибелі на воді.

“З метою запобігання нещасних випадків на замерзлих річках і озерах Державна служба України з надзвичайних ситуацій закликає не виходити на лід і попереджати про це своїх дітей. Завзятим рибалкам також слід враховувати, що зимова ловля риби потребує особливо суворого дотримання правил безпеки при перебуванні на кризі”, – наголошується в повідомленні ДСНС.

Раніше українців попередили про підйом рівня води в річках.

Як повідомлялося, в Черкасах під лід провалилися двоє людей, одна загинула.

Залишити відповідь