З’явилося відео обстрілу “міністерства” ДНР

Новини України

Крім будівлі “міністерства оборони” самопроголошеної “Донецької народної республіки”, постраждав житловий будинок навпроти – від вибуху в ньому повилітали шибки.

У мережі з’явилося відео, зняте незабаром після пострілу з гранатомета в “міністерство оборони” ДНР 1 лютого в Донецьку. Судячи з ролика, крім будівлі представників незаконних збройних формувань, постраждав і житловий будинок.

Так, видно, що у квартирах житлової дев’ятиповерхівки, розташованої навпроти будівлі “міністерства” на вулиці Челюскінців, 211, вибито шибки у багатьох вікнах. Очевидці стверджували, що розбите скло сипалися майже всю ніч.

За заявою представників ДНР, це був “теракт, спрямований проти “міністерства оборони ДНР”. Практично відразу стало відомо, що пошкоджений кабінет відділу кадрів так званого “оборонного відомства” окупантів. За твердженням сепаратистів, постраждалих немає.

Утім, більшість коментаторів під відео на каналі Youtube висловлюють сумніви щодо “теракту” й існування “української ДРГ”, яка б це зробила.

Нагадаємо, напередодні у “республіці” заявили, що невідомі відкрили вогонь з гранатомета по будівлі “міністерства оборони” самопроголошеної ДНР, яка розташована в центрі Донецька.

Залишити відповідь