Полторак обговорив у США передачу зброї Україні

Новини України

Глава українського оборонного відомства Степан Полторак повідомив, що американська летальна зброя буде передана Києву своєчасно і дуже продумано.

Міністр оборони України Степан Полторак заявив, що стосовно питання передачі летальної зброї США українській стороні досяг “повного розуміння” з главою Пентагону Джеймсом Меттісом. Про це він повідомив у п’ятницю, 2 лютого, у посольстві України у Вашингтоні за підсумками переговорів з міністром оборони США, передає Укрінформ.

“Ми розглянули всі питання, у тому числі питання, пов’язане з рішенням Сполучених Штатів про передачу (Україні – ред.) летальної зброї. Ми обговорили механізм, як це буде розвиватися, і є повне розуміння в цьому”, – зазначив Полторак.
Він також подякував американській стороні за “правильне рішення” з приводу передачі летального озброєння Україні.
Глава українського оборонного відомства назвав це “сигналом для Росії” про те, що Україна не залишилася наодинці з агресією Москви, а також сигналом для інших партнерів про необхідність допомагати Києву.
“Рішення (Сполучених Штатів – ред.) було своєчасним і правильним, і передача (зброї – ред.) буде здійснена своєчасно і дуже продумано”, – наголосив міністр.
Раніше повідомлялося, що 2 лютого Меттіс і Полторак провели переговори у Вашингтоні й обговорили кроки зі зміцнення відносин між американськими й українськими збройними силами.

Залишити відповідь