У РФ сподіваються, що Волкер і Сурков знайдуть схему щодо миротворців на Донбасі

Новини політики

У МЗС РФ сподіваються, що інтенсивний діалог за каналом Сурков-Волкер допоможе зрушити з мертвої точки і буде знайдена схема, яка виявиться прийнятною як для Києва, так і для Луганська з Донецьком.

Під час чергових переговорів спецпредставник США щодо України Курт Волкер і радник президента Росії Владислав Сурков можуть знайти рішення стосовно розміщення миротворчої місії на Донбасі. Про це в інтерв’ю Известиям заявив заступник глави МЗС РФ Сергій Рябков.

“Я сподіваюся, що досить інтенсивний діалог за каналом Владислав Сурков – Курт Волкер допоможе зрушити з мертвої точки і буде знайдена схема, яка виявиться прийнятною як для Києва, так – я наголошую – й для Луганська і Донецька. Тому що саме вони повинні в прямому діалозі з Києвом визначити подальший хід подій в рамках мінського процесу. Там і амністія, і особливий статус цих територій. Весь набір добре відомий”, – сказав Рябков.

Заступник голови МЗС Росії також додав, що працездатна схема діалогу поки не вироблена, але контакти продовжаться і в “нормандському форматі”, і на двосторонній російсько-американській основі.

Нагадаємо, Волкер і Сурков вже зустрічалися 21 серпня 2017 року Мінську, 7 жовтня і 13 листопада в Белграді, 26 січня в Дубаї. Після останньої зустрічі Волкер заявив, що російська сторона погодилася на розгортання місії миротворців ООН на Донбасі, в тому числі на ділянці спільного кордону з Україною. За його словами, російська сторона під час переговорів проявила відкритість в цьому питанні, однак конкретний план щодо миротворців не обговорювався.

Дату чергових переговорів Суркова і Волкера поки не називали.

Javelin і миротворці. Зустріч Волкера із Сурковим

ПідписуйтесьнанашканалвTelegram https://t.me/korrespondentnet

Залишити відповідь