Клімкін прокоментував прийняття “антибандерівського закону”

Новини України

Міністр закордонних справ України заявив, що прийнятий в Польщі закон не допоможе встановити правду. На його думку, історична правда не встановлюється законами.

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін прокоментував прийняття “антибандерівського закону” в Польщі, заявивши, що законодавчі акти не допоможуть у встановленні історичної правди. Про це він у середу, 7 лютого, написав на своїй сторінці в Twitter.

Клімкін наголосив, що правда не має кордонів.

“Історична правда не має національних кордонів і не встановлюється законами. Вона або є, або її треба шукати. І в тому, і в іншому випадку законодавчі акти не допоможуть #Poland”, – написав він на своїй сторінці у Twitter в середу.

Міністр також запевнив, що завжди буде дотримуватися правди. “Я завжди буду говорити правду. Поважати тих, хто це заслужив. Засуджувати тих, хто себе зганьбив. Неважливо – своїх або чужих. Неважливо – у Варшаві, Києві чи іншому місці”, – додав дипломат.

Нагадаємо, вночі 1 лютого Сенат Польщі без поправок прийняв закон про Інститут національної пам’яті, в якому передбачена кримінальна відповідальність за заперечення злочинів українських націоналістів проти поляків.

А увечері 6 лютого президент Польщі Анджей Дуда підписав поправки до закону про Інститут національної пам’яті.


Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Залишити відповідь