Янукович незадоволений рішенням суду про спецрозслідування проти нього

Новини України

Колишній глава держави звинуватив нинішніх високопоставлених чиновників у причетності до розстрілів на Майдані в лютому 2014 року.

Екс-президент Віктор Янукович залишився незадоволеним рішенням суду, згідно з яким було дозволено проведення заочного досудового розслідування проти нього, і звинуватив українську владу в перешкоджанні допуску його адвокатів до суду.

Про це йдеться в заяві Януковича, яку опублікував у Facebook Юрій Кірасир – прес-секретар його сина Олександра.

“Нинішній режим пішов на злочинні заходи – за допомогою сили усунути моїх адвокатів від участі в так званій справі про Майдан, яка розглядається в Печерському районному суді м. Києва. Такі дії – це панічна реакція нинішньої влади на те, що з кожним днем ​​в Україні і світі дізнаються більше фактів про причетність її представників до найтяжчих злочинів”, – зазначив колишній президент у своєму зверненні.

Крім того, він звинуватив нинішніх високопоставлених чиновників у причетності до розстрілів на Майдані в лютому 2014 року.

“Уже в Європі і світі відкрито говорять про причетність “нинішніх керівників” до масових розстрілів на Майдані в 2014 році. Називаються конкретні імена – Парубій, Пашинський, Луценко. Будуть названі ще”, – стверджує Янукович.

Екс-президент запевняє, що не винен у злочинах під час Майдану і справа проти нього нібито сфабриковано.

Раніше повідомлялося, що Печерський районний суд Києва дав дозвіл на спеціальне (заочне) досудове розслідування щодо Януковича, а також екс-глави СБУ Олександра Якименка та екс-першого заступника СБУ Володимира Тоцького у справі Майдану.

Адвокат Януковича шукає свідків у справах Майдану

Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Залишити відповідь