МЗС України вимагає від РФ допустити лікарів до Гриба

Новини політики

Міністерство закордонних справ вимагає допустити українських або іноземних лікарів до утримуваного в Росії Павла Гриба, щоб оцінити стан його здоров’я.

Міністерство закордонних справ України вимагає від Росії допустити українських лікарів до Павла Гриба, якого утримують в РФ, повідомляє прес-служба відомства.

“Міністерство закордонних справ України висловлює рішучий протест у зв’язку з черговою відмовою Російської Федерації допустити українських лікарів до Павла Гриба, який незаконно утримується в Росії, а також ігноруванням численних звернень Генерального консульства України в Ростові-на-Дону щодо отримання актуальної інформації про стан його здоров’я”, – йдеться в повідомленні.

Погіршення стану здоров’я Гриба і ненадання йому медичної допомоги в МЗС розцінюють як форму тиску на нього, щоб отримати необхідні слідству свідчення.

“Такі дії демонструють ігнорування російською стороною не тільки рішення Європейського суду з прав людини №ECHR-LE2.3R від 6 жовтня 2017 року, а й основоположних прав людини”, – зазначили в міністерстві.

МЗС вимагає негайно допустити українських або іноземних лікарів до Павла Гриба, щоб оцінити стан його здоров’я і надати необхідні медичні рекомендації.

Батько українця Гриба заявив про поганий стан його здоров’я

Нагадаємо, в Краснодарі суд продовжив арешт українця Павла Гриба до 4 березня.

Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Залишити відповідь