Кіберполіція хоче легалізувати криптовалюту

Новини України

Легалізація криптовалюти дозволить кіберполіції зробити цей вид ділової активності контрольованим. Поки це питання ніяк не врегульоване на законодавчому рівні.

Депатамент кіберполіції виступає за легалізацію криптовалюти. Про це в інтерв’ю Радіо Свобода заявив заступник начальника Департаменту кіберполіції Олександр Гринчак.

“Що стосується криптовалюти, зараз ми розробили низку пропозицій, винесли це питання на рівень уряду і хочемо криптовалюту легалізувати, щоб вона була підконтрольна. За допомогою цієї валюти здійснюється чимало злочинів: продаж наркотиків, зброї і т.д.”, – сказав він.

Гринчак зазначив, що в Департамент кіберполіції часто звертаються з заявами про викрадення криптовалюти. Такий вид злочинів можна кваліфікувати як шахрайство з використанням електронно-обчислювальної техніки.

“Людину обдурять, вона перерахувала якісь електронні засоби за якісь послуги і натомість нічого не отримала – це чисте шахрайство”, – додав заступник начальника Департаменту кіберполіції.

Турчинов заговорив про контроль над криптовалютою

Раніше повідомлялося, що Нацбанк продовжує дослідний проект для можливого впровадження е-гривні – національної валюти на основі технології блокчейн.

Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Залишити відповідь