Жителі Мар’їнки залишилися без світла

Новини України

В результаті пошкодження розподільної підстанції в Мар’їнці Донецької області, приблизно, 300 будинків поблизу лінії зіткнення залишилися без світла.

У Мар’їнці Донецької області близько 300 будинків поблизу лінії зіткнення залишилися без світла через пошкодження розподільної підстанції. Про це в суботу, 10 лютого, повідомляє прес-служба Міністерства з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб.
“У Мар’їнці близько 300 абонентів поблизу лінії зіткнення залишилися без світла через пошкодження розподільної підстанції. Заявка на забезпечення режиму “Тиша” представлена ​​підприємством, що постачає електроенергію і узгоджена з української сторони. Далі заявку повинна узгодити ОБСЄ”, – йдеться в повідомленні.

В Мар’їнці близько 300 абонентів поблизу лінії зіткнення залишилися без світла через пошкодження розподільчої підстанції. Заявка на забезпечення режиму “Тиша” подана підприємством, що постачає електроенергію і погоджена з української сторони. Далі заявку має погодити ОБСЄ

— МТОТ (@mtot_gov_ua) 10 февраля 2018 г.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Україні в результаті негоди залишаються знеструмленими 8 населених пунктів Чернівецької області.


Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтеся на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Залишити відповідь