Моя прабабуся врятувала Сталіна від царських жандармів – Саакашвілі

Новини політики

Політик розповів, як колись його прабабуся врятувала Сталіна від царських жандармів, а той як подяку конфіскував майно її сім’ї і знищив батька й брата.

Екс-президент Грузії і колишній губернатор Одеської області Михайло Саакашвілі розповів, як його прабабуся врятувала Йосипа Сталіна. Про це політик повідомив на своїй сторінці в Facebook після перегляду фільму Смерть Сталіна в неділю, 11 лютого.

“Моя прабабуся Тамара розповідала мені, як рятувала Сталіна від царських жандармів, виводила його за руку з дому її батька – багатого промисловця, а Сталін за добро її сім’ї відплатив конфіскацією майна і знищенням її батька і брата”, – написав Саакашвілі.

Політик також зазначив, що його вчитель англійської Гела Чарквіані часто бував у Сталіна протягом “декількох років до смерті вождя”. “І ситуація, яку він описував, дуже схожа на ту, яка показана в фільмі”, – сказав Саакашвілі.

Нагадаємо, в Росії фільм Смерть Сталіна мав вийти в прокат 25 січня. За два дні до прем’єри російський Мінкульт відкликав прокатне посвідчення, формально заборонивши демонстрацію фільму.

У РФ журналісти побилися через суперечку про Сталіна

Це стало відповіддю на масові обурення російських депутатів, діячів культури і громадських діячів.

Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Залишити відповідь