Саакашвілі заявив, що повернеться в Україну

Новини України

Політик стверджує, що знайде легальний спосіб повернутися в країну, а поки він перебуває в готелі Варшави під охороною польської сторони.

Лідер партії Рух нових сил Михайло Саакашвілі, якого 12 лютого депортували до Польщі, заявив в ефірі телеканалу ZIK, що має намір повернутися в Україну і знайде спосіб це зробити.

“Звичайно, я буду повертатися в Україну, і я знайду, як це зробити”, – інформував Саакашвілі і наголосив, що він підшукає “абсолютно легальний шлях” повернення в країну.

Політик додав, що знаходиться в готелі Варшави під охороною, а польська сторона забезпечила всі необхідні заходи безпеки.

Він також вказав, що під час затримання в Києві і видворення в Польщу українські силовики застосували до нього “грубу силу”.

Нагадаємо, в МВС заявили, що Саакашвілі більше не має законних підстав для перебування в Україні, оскільки міграційна служба відмовила йому в статусі біженця і суд підтвердив законність цієї відмови.

Грузія вимагатиме екстрадиції Саакашвілі з ПольщіНовини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Залишити відповідь