В Україні почнуть роботу двоє американських радників

Новини України

Нещодавно до України прибув старший стратегічний радник. Також в 2018 році в країні почнуть роботу американські радники з кібербезпеки і стратегічних комунікацій.

У Міністерстві оборони України в 2018 році почнуть роботу два американських радники. Про це повідомив представник США в українському оборонному відомстві Стівен Сільверштейн, пише Інтерфакс-Україна.

За його словами, йдеться про радників з кібербезпеки і стратегічних комунікацій.

“Ми уважно вивчаємо Оборонний стратегічний бюлетень, щоб побачити, яка сфера ще не прикрита радником… Фахівець з кібербезпеки вкрай необхідний через високу активність агресора. Ми зараз в процесі пошуку такого радника. Це велика інвестиція в людський ресурс”, – сказав Сільверштейн.

Він додав, що нещодавно в Україну прибув старший стратегічний радник, в завдання якого входить забезпечення координації всього процесу оборонної реформи.

“Уже відбулася його зустріч з генералом Петренком (заступник міністра оборони України з питань європейської інтеграції генерал-лейтенант Анатолій Петренко)”, – додав американський радник.

Нагадаємо, раніше Україна і США обговорили перспективи подальшого співробітництва між розвідувальними підрозділами обох країн.


Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Залишити відповідь