ЗСУ поліпшили позиції на Донбасі – Турчинов

Новини України

Українська армія в 2017 році просунулася на десять і більше кілометрів в зоні проведення АТО і не поступила сепаратистам жодним населеним пунктом.

Секретар Ради національної безпеки і оборони (РНБО) Олександр Турчинов заявив в інтерв’ю Громадському, що в 2017 році українські військові в зоні бойових дій на Донбасі просунулися на десять і більше кілометрів, а також значно поліпшили свої позиції.

“Про це приємно говорити, що і 2016-й і 2017-й роки відрізнялися від попередніх тим, що ми не поступилися ні метром своєї землі. Більш того, наші підрозділи по деяких напрямках просунулися на десять і більше кілометрів і поліпшили свої позиції. Це факт”, – зазначив Турчинов.

За його словами, всі спроби змінити конфігурацію на лінії розмежування для сепаратистів і російських військ “закінчилися фіаско”.

“Вони не змогли ні відбити жоден з населених пунктів, ні просунутися вперед. Навпаки, ще раз хочу наголосити, наші військові поліпшили свої позиції, і сьогодні на окупованій території немає сил, які могли б змінити ту лінію розмежування, яка склалася”, – зауважив секретар РНБО.

РанішевОБСЄзаявили,щоЗбройнісилиУкраїниісепаратистинаДонбасіза2017рікскоротиливідстаньміжпозиціями,щопосилює напругу.

НапідготовкуЗСУвитратилипонад500 мільйонівгривень

Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Залишити відповідь