В ОБСЄ нарахували 216 вибухів за добу на Донбасі

Новини України

Спостерігачі Спеціальної моніторингової місії СММ ОБСЄ на Донбасі зафіксували за добу 210 вибухів в Донецькій області та 6 – в Луганській.

Спостережна місія ОБСЄ на Донбасі за добу зафіксувала 216 вибухів, йдеться в звіті організації від 13 лютого.

“У Донецькій області місія констатувала аналогічний рівень порушень режиму припинення вогню, що і за попередній звітний період, зафіксувавши одночасно більше вибухів (приблизно 210 проти близько 170)”, – повідомили спостерігачі.

У Луганській області СММ констатувала збільшення кількості порушень режиму припинення вогню, якщо порівнювати з попереднім звітним періодом, зафіксувавши, в тому числі, шість вибухів проти двох відповідно.

7 лютого у непідконтрольних уряду районах безпілотний літальний міні-апарат СММ виявив 8 БМП-1, 2 бронетранспортери (МТ-ЛБ), 1 зенітну установку (ЗУ-23, 23 мм), встановлену на вантажівку, а також нові траншеї біля н. п. Лобачеве.

11 лютого БПЛА СММ зафіксував 3 бойові машини (дві БМП-2 і одну БМП-1), а також дві встановлені на вантажівки зенітні установки (ЗУ-23) біля н. п. Обозне.

“12 лютого в підконтрольних уряду районах місія зафіксувала 1 броньовану розвідувально-дозорну машину (БРДМ-2) в Маріуполі, а також 2 бронетранспортери (один БТР-60 і один типу БТР) біля н. п. Волноваха”, – зазначили спостерігачі.У житлових районах Донбасу розміщується військова техніка – ОБСЄ

Раніше повідомлялося, що на Донбасі обстріляли безпілотник ОБСЄ.


Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Залишити відповідь