Британія звинуватила РФ в кібератаці вірусом Petya

Огляд преси

Британський уряд вважає, що влада Росії здійснила атаку за допомогою вірусу NotPetya в червні 2017 року. Її головною метою була Україна.

Лондон звинуватив владу Росії в причетності до кібератаки з використанням вірусу NotPetya, повідомляє РИА Новости.

Нагадаємо, в червні 2017 року глобальна атака вірусу-здирника вразила IT-системи компаній в декількох країнах, в більшій мірі торкнувшись України.

“Британський уряд вважає, що влада Росії, зокрема, російські військові, були відповідальні за деструктивну атаку за допомогою вірусу NotPetya в червні 2017 року. Атака продемонструвала повторення неповаги до українського суверенітету. Безрозсудне застосування вірусу порушило роботу організацій по всій Європі і коштувало сотні мільйонів фунтів… Ми закликаємо Росію стати відповідальним членом міжнародного співтовариства”, – йдеться в заяві заступника голови МЗС Великобританії Таріка Ахмада.

За його словами, атака була замаскована під спробу втрутитися в бізнес-процеси, однак її головною метою були фінансовий, енергетичний і урядовий сектори України.

Порошенко звинуватив Росію в кібератаці

Раніше експерти Group-IB з’ясували, що кібератаки вірусів-шифрувальників NotPetya і BadRabbit (який атакував в жовтні 2017 року) були організовані одним хакерським угрупованням.


Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Залишити відповідь