Президент привітав українців з перемогою Нафтогазу

Новини України

Українська компанія отримала остаточне рішення Стокгольмського арбітражу, згідно з яким Україна виграла у Газпрому 4,63 мільярда доларів.

Президент України Петро Порошенко зустрівся з командою Нафтогазу і привітав українців з перемогою в Стокгольмському арбітражі, повідомляє прес-служба глави держави.

Нагадаємо, Стокгольмський арбітраж зобов’язав російську компанію Газпром доплатити Нафтогазу України 4,63 мільярда доларів за недопоставку узгоджених обсягів газу для транзиту.

Порошенко наголосив, що це історичне рішення щодо захисту національних і фінансових інтересів України.

“Це справжня перемога. Сьогоднішнім рішенням Стокгольмського арбітражу Україна виграла 4,63 мільярда доларів США. З цих коштів буде оплачено газ, який споживався нами в дуже важкому 2014 році. І в бюджет державної компанії НАК Нафтогаз України буде зараховано 2,56 мільярда доларів США. При чому будуть зараховані негайно. Це результат спільної узгодженої роботи менеджменту НАК Нафтогаз, уряду, президента”, – сказав Петро Порошенко.

Нагадаємо,вгрудні2017рокуНафтогаззавив,щовиграварбітражпротиГазпромуза контрактомнапоставкугазузавсіма спірними питаннями.ГлаваНафтогазупояснивкупівлюгазувРосії


Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтеся на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Залишити відповідь