Міноборони 30% суїцидів в армії відбувається в АТО

Новини України

Кількість самогубств серед українських військовослужбовців дещо скоротилася з 2015 року, але майже третина з них відбувається в зоні проведення антитерористичної операції на Донбасі.

В армії України близько 30% суїцидів відбувається в зоні проведення АТО. Про це повідомив начальник управління морально-психологічного забезпечення Генштабу Збройних сил України Олег Грунтковський в інтерв’ю РБК-Україна.

“Я хочу наголосити, що з усіх сумних випадків, близько 30% суїцидів в армії відбувається в АТО, всі інші – в тилу. І ще є така психологічна практика в армії, і не тільки в нашій, а й за кордоном: якщо багато розповідати про самогубства і робити акцент на цьому, їхня кількість не зменшується, а зростає”, – сказав він.

Грунтковський наголосив, що кількість випадків самогубств в армії корелює з середньостатистичним рівнем суїцидів, які відбуваються в країні. Зокрема, якщо проводити порівняльний аналіз з 2015 року, тобто тенденція до зниження суїцидів в армії на 20%.

Раніше головний військовий прокурор Анатолій Матіос повідомив, що в 2018 році у Збройних силах України щотижня фіксується по два самогубства.


Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Залишити відповідь