ОБСЄ зафіксувала на Донбасі понад 500 вибухів за добу

Новини України

Спостерігачі Спеціальної моніторингової місії СММ ОБСЄ на Донбасі за добу зафіксували 500 вибухів в Донецькій області та 3 – у Луганській.

Спеціальна моніторингова місія ОБСЄ на Донбасі за період з 19:30 27 лютого до 19:30 год 28 лютого зафіксувала 503 вибухи. Про це йдеться в звіті організації від 1 березня.

“Місія констатувала зменшення кількості порушень режиму припинення вогню в Донецькій області, якщо порівнювати з попереднім звітним періодом (зафіксувавши, серед іншого, близько 500 вибухів проти орієнтовно 620)”, – повідомили спостерігачі.

Майже 80% вибухів було зафіксовано на південний схід від н.п. Світлодарськ (підконтрольний уряду, 57 км на північний схід від Донецька).

“СММ констатувала зменшення кількості порушень режиму припинення вогню в Луганській області (в тому числі 3 вибухи), якщо порівнювати з попереднім звітним періодом (6 вибухів)”, – зазначили в місії.

У непідконтрольних уряду районах 28 лютого спостерігачі бачили 4 БМП-1 в н.п. Катеринівка (8 км на захід від Луганська) та два бронетранспортери (MT-ЛБ) в н.п. Весела Гора (16 км на північ від Луганська), а 27 лютого – одну встановлену на MT-ЛБ зенітну установку (ЗУ-23, 23 мм) біля н.п. Сміливе (31 км на північний захід від Луганська).Сепаратисти обстріляли безпілотник ОБСЄ

Нагадаємо, минулого тижня спостерігачі ОБСЄ зафіксували понад 8000 порушень режиму припинення вогню на Донбасі.


Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Залишити відповідь