Прес-конференція Януковича: онлайн

Новини політики

Віктор Янукович 2 березня 2018 року збирає прес-конференцію в Москві. Онлайн-трансляцію виступу екс-президента-втікача дивіться на Корреспондент.net.

У російській столиці в п’ятницю, 2 березня, колишній президент України Віктор Янукович дасть першу за довгий час прес-конференцію. Початок виступу заплановано на 10:00 за київським часом (11:00 за Москвою), пряму трансляцію дивіться на нашому сайті.

Онлайн-трансляція прес-конференції Януковича 2.03.2018

Відео трансляція

Текстова трансляція

Питанняпро взаємини зМанафортом,задаютьанглійською мовою.АлеЯнуковичженічого незрозумів,йому перекладуть.ЯкуроботуМанафортробивдляЯнуковича?Незручне запитаннядляЯнуковича.Експрезиденткаже,щопрацювавзполіттехнологомз другоїполовини2005 року.

Янукович наголошує,щоМанафортпрацювавзапаратомПартіїрегіонів,авінособистозамериканцемне підписувавжодних угод,іоплатуне здійснював.Увідносинахміжнамипитаньйогофінансовихвинагородвзагалі небуло,сказавЯнукович.

Задержаву прикро,заявивколишнійпрезидент.Засмучуєйоготе, щогенеральнийпрокурорвУкраїніне маєвищої освіти.

ЯзустрічаюсяінодізпредставникамиДонбасу,говоритьЯнукович.

Януковичкаже,щоуньогоєзв’язокзПутіним,алевіндужезайнята людина,томуособливозним незустрічається.

ЗасловамиЯнуковича,віншукаєкомпроміс,працюєнадпитаннямпримиреннянаДонбасі,уньогоєсоюзникивЄвропінавіть.

Янукович каже, що у нього було багато помилок.

Адвокат Януковича після прес-конференції обіцяє опублікувати текст його звернення до Путіна, – мабуть, це і є головна новина прес-конференції.

Адвокат каже, що після публікації цього листа у прокуратури зникне законна підстава звинувачувати Януковича в зраді.

“Я коли звертався до Путіна, пропонував почати консультації, потім ратифікувати рішення парламентами. Йти за процедурою. Я звернувся до Путіна 1 березня, а ще 27 лютого представники МЗС України звернулися до Москви з тією ж пропозицією – почати консультації. Там їм відмовили”, – згадує Янукович.

Питання – на які гроші зараз живе Янукович. Він каже, що йому не заздрять, а гроші йому дає син. “Я ваші гроші не рахую, не рахуйте й мої. Я не можу сказати, що всім задоволений”, – класичний Янукович.

Януковичкаже,щоне просивПутінаввестивійська,апросивввестимиротворчуполіцейськумісію.

Виявляється, в Криму Янукович зустрів людей, які йшли з мітингу і дуже тривожилися за свою безпеку. Янукович ніби з людьми розмовляв на вулиці в Криму, і з цього зробив висновок, що вони турбуються. Що???

Перше нормальне питання – про те, навіщо Янукович просив Путіна ввести війська. Але Янукович замість відповіді почав розповідати історію про те, як він втік з країни.

Тільки задля цього можна було проводити конференцію – у Януковича запитали про поїздку Порошенка на Мальдіви, але екс-президент взагалі нічого не зрозумів. Врятували адвокати, почали відповідати за нього.

Експрезидентвкотре повторив,щосудпротинього нечесний,івінбере участьвньомучерезЗМІ.

ЯнуковичвзапалірозумовоїдіяльностінавітьПорошенказТимошенкопереплутав.

Януковичзгадує,що за ньогодоларбувпо8гривень,азараз27гривень.Цеударнижчепояса.

Якщодоходипрезидентазросли вдесятерозаціроки,анаселеннясталобіднішим,людиподумаютьнанайближчихвиборах,якдативідповідь,аленаскількизбагативсяЯнуковичзачассвогопрезидентства –він незгадує.

Зновупросвавіллявсудах,беззаконняітакдалі.Такогоніколи небуло,кажеЯнукович.Всімопонентамрота затуляють,журналістівмасововбивають,народзубожіє,житистаєвсеважче,ціни зростаютьгаславідЯнуковича.

Питаннявідросійськогожурналіста у розстрілахнаМайданізіграливирішальнурольПорошенко,Парасюк,Пашинський,Парубій?– такцеякаськомедія.Януковичкаже,щоніхто неуникнепокарання.

УЯнуковичазапитали,чи готовийвінповернутисявУкраїнуізновустатиполітиком.Відповідає,щоспочаткупотрібніпереговорипротиборчихсторін.Та ні, спочатку Януковичапосадять,якщовінповернетьсявУкраїну.

Навіщовзагаліпотрібнабулацяпресконференція?

ПотрібнопроводитипряміпереговоризжителямиДонбасуЯнуковичпростоповторюєтезиВолодимираПутіна.

ЯнуковичзбираєтьсящезвертатисядоСШАіРосіїзпропозиціямищодо мирного врегулювання.

Законпро реінтеграціюДонбасуцезаконпро війну,стверджуєколишнійпрезидент.

Дійшлодотого,щоЯнуковичзаговоривпро корупцію.Януковичпро корупцію.Серйозно?

СкаржитьсяЯнуковичнате,щосудпротинього нечесний.

Коротше,за версієюЯнуковича,івКриму,інаДонбасівсіхотілизахиститисебе,своїсім’ї,традиційнийуклад.Відкогозахистити?Відрадикалів.Якихрадикалів?Незрозуміло.Януковичкаже,щотребабулодомовлятисязлідерамипівденного сходу,якіне визналидержавнийпереворот.Алехтоцілідериневідомо.ЧимпогрожувалиДонбасуіКримувінтежпояснитине зміг.Погрожувалиівсе.

ДалисловоЯнуковичунарештічитаєзпапірця.Нічогонового,зновупро громадянську війну,державний переворот,радикалівМайдану.

ЯнуковичвиправдовуєанексіюКриму,каже,щокримчанизробиливимушений вибір,томущобулизаляканіТягнибокоміКличком.

Владазробилавсе,щобвідштовхнутиКримвідУкраїни,відмовитисявідпроблемноїтериторії,говоритьЯнукович.Такйогодорічниціанексіївивелинапубліку?

Поки триває фільм,Януковичпопиваєводичкуіпомітнонервує.

Зролика випливає,щонібитонардепСергійПашинськийнаказавгрузинськимснацперамстрілятивгрупиподвітрилюдинизгвинтівок.

Правда,поки непресконференція.Показуютьякийсьролик,італійськийфільмпрогрузинськихснайперівнаМайдані.

Пресконференціярозпочалася!

З’явивсяЯнукович.

Уже понад 30 хвилинспізнення.Може,насусіхтаки розіграли?

УМоскві затори? Чи ЯнуковичотримуєостаннінастановивідПутіна?

Можемо поки поміркувати, що скаже Янукович. Про що він розповість, про страусів, про розстріли, про замахи?

Петро Порошенко на своїй недавній прес-конференції заявив, що його не цікавить, що говорить і робить екс-президент Віктор Янукович.

“Якщо він (Янукович) себе вважає президентом-утікачем, нехай приїде до Києва, нехай дає будь-які пояснення в країні, якій він завдав стільки шкоди”, – заявив Порошенко. На думку президента, українцям також не цікаво, що скаже Янукович, оскільки “у нього було чотири роки, для того щоб порозумітися і покаятися”.

Янукович спізнюється, нічому його життя не вчить.

Янукович збирається розповісти про нові факти причетності чинної української влади до штурму Майдану. Президент-утікач має намір навести докази того, що в розстрілах 2014 року замішані представники нинішньої влади України.

Ця прес-конференція підтверджує, що обвинувачений обізнаний про хід судового процесу щодо нього, а це значить, що заочний процес законний, вважають в Україні.

Примітно, що ця прес-конференція Януковича відбудеться через два дні після прес-конференції президента України Порошенка.

Нагадаємо, Янукович залишився незадоволений рішенням суду, згідно з яким було дозволено проведення заочного досудового розслідування проти нього, і звинуватив українську владу в перешкоджанні допуску його адвокатів до суду.

Раніше Янукович дав в прес-конференцію в Ростові-на-Дону після допиту у справі Майдану 28 листопада 2016 року.


А поки згадаємо найяскравіші моменти на прес-конференціях Віктора Януковича після його втечі до Росії.

2014 рік, Янукович ламає ручку:

2016 рік, Янукович каже журналістці СТБ, що у неї є господарі:

2016 рік, Янукович розповідає, що робить у вільний час:

Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Залишити відповідь