ОБСЄ за вихідні нарахувала понад 200 вибухів на Донбасі

Новини України

Спостерігачі Спеціальної моніторингової місії СММ ОБСЄ на Донбасі за добу зафіксували 160 вибухів в Донецькій області та 46 – в Луганській.

Спеціальна моніторингова місія ОБСЄ на Донбасі за період з 19:30 2 березня до 19:30 4 березня зафіксувала 206 вибухів. Про це йдеться в звіті організації від 5 березня.

“У період з вечора 2-го до вечора 3 березня в Донецькій області СММ констатувала збільшення кількості порушень режиму припинення вогню, зокрема більше вибухів (близько 90), якщо порівнювати з попереднім звітним періодом (орієнтовно 50 вибухів)”, – повідомили спостерігачі.

У період з вечора 3-го до вечора 4 березня місія відзначила зменшення кількості таких порушень, зафіксувавши близько 70 вибухів, якщо порівнювати з попередньою добою.

“У період з вечора 2-го до вечора 3 березня в Луганській області місія констатувала зменшення кількості порушень режиму припинення вогню, зокрема менше вибухів (12 вибухів), якщо порівнювати з попереднім звітним періодом (34 вибухи)”, – заявили в організації.

З вечора 3-го до вечора 4 березня СММ констатувала збільшення кількості таких порушень, зокрема 34 вибухи, якщо порівнювати з попередньою добою.

“3 березня в підконтрольних уряду районах члени патруля Місії бачили бойову машину (типу БМП) на західній околиці н. п. Попасна, а також 2 броньовані розвідувально-дозорні машини (БРДM-1) і 2 БМП-1 поблизу н. п. Оріхово – Донецьк. 4 березня команда СММ зафіксувала бойову машину (типу БТР) неподалік від н. п. Авдіївка”, – йдеться в звіті.

“4 березня в непідконтрольних уряду районах спостерігачі бачили одну БМП-1 біля Горлівки, одну бойову машину (типу БМП) і один бронетранспортер (типу БТР), які стояли приблизно за 15 м від будинку в житловому районі біля Пікуз, а також одну бойову машину (типу БМП), що стояла поряд із житловим будинком в н. п. Саханка.

ОБСЄ помітила новий “вантаж 200” на кордоні з РФ

Раніше повідомлялося, що сепаратисти не пустили патруль місії ОБСЄ в село Патріотичне, що за 35 кілометрів від Маріуполя.

Новини відКорреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Залишити відповідь