В Кабміні повідомили, коли військові почнуть отримувати підвищені пенсії

Новини України

Військові пенсії будуть переглянуті для пенсіонерів 12 силових відомств і за два роки збільшаться приблизно вдвічі з нинішнього середнього значення.

Пенсійний фонд України почне виплати перерахованих пенсій військовослужбовцям з другої половини березня. Про це 6 березня повідомили в прес-служба Кабміну.

Зазначається, що пенсії будуть перераховані з 1 січня 2018 року, але основні виплати розпочнуться з 1 квітня.

“Тобто, в квітні військові пенсіонери отримають перераховану пенсію за січень-квітень. Пенсії будуть перераховані за довідками уповноважених структур, в яких особи проходили службу – Міноборони, МВС та інші. Пенсіонерам не потрібно окремо звертатися до Пенсійного фонду”, – йдеться в повідомленні відомства.

Наголошується також, що при перерахунку будуть враховані: оклад за посадою, оклад за спеціальним званням, процентна надбавка за вислугу років.

Окремо будуть перераховані пенсії особам керівного і рядового складу органів внутрішніх справ для них, крім вище перерахованих виплат, будуть враховувати щомісячні додаткові види грошового забезпечення та премії за січень 2016.

Зазначається, що пенсійне підвищення буде проходити поетапно. З 1 січня 2018 року середнє підвищення складе 1,5 тисячі гривень, а з 1 січня 2019 року до цієї суми додасться ще 750 грн. З 1 січня 2020 року – ще стільки ж.

Таким чином, за два роки військові пенсії з нинішнього середнього значення збільшаться приблизно вдвічі. В цілому, за інформацією Кабміну, пенсії будуть переглянуті для пенсіонерів 12 силових відомств.

Нагадаємо, прем’єр-міністр України Володимир Гройсман заявив, що підвищення пенсій, схвалене Кабінетом міністрів, торкнеться 489 тисяч військовослужбовців. У бюджеті Пенсійного фонду для цього передбачено 7,8 мільярда гривень.

Пенсійні посвідчення зроблять електронними


Новини від Корреспондент.netв Telegram. Підписуйтеся на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Залишити відповідь