З початку конфлікту на Донбасі зникли понад півтори тисячі осіб

Огляд преси

Зараз Червоний Хрест вивчає 670 випадків зникнення безвісти. Також залишаються близько тисячі неідентифікованих тіл, деякі з них вже поховані, деякі перебувають в моргах.

За час конфлікту на Донбасі зникли безвісти понад півтори тисячі осіб. Про це повідомив прес-секретар Міжнародного комітету Червоного Хреста Міладін Богетич на брифінгу у вівторок, 6 березня.

“За весь час конфлікту з обох сторін зникли безвісти понад 1500 осіб. Також залишаються близько тисячі неідентифікованих тіл, деякі з них вже поховані, деякі перебувають в моргах”, – сказав Богетич.

За його словами, наразі МКЧХ вивчає 670 випадків зникнення безвісти. Водночас питання створення єдиного реєстру безвісти зниклих поки залишається відкритим.

“Близько 50% з усіх безвісти зниклих – це військовослужбовці, друга половина – цивільні особи. 95% з усієї кількості це чоловіки, середній вік яких близько 40 років”, – розповів представник Міжнародного Комітету Червоного Хреста.

Він уточнив, що більшість інцидентів сталися в 2014-2015 роках, під час активної фази конфлікту.

Раніше в ООН повідомили, що від збройного конфлікту на сході України постраждали 4,4 мільйона осіб. Зараз вони перебувають у важкій гуманітарній ситуації.


Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Залишити відповідь